0 Kč

Zinédin Zidan je novou tváří Montblanc Legend Red

S hrdostí oznamujeme, že slavný fotbalista se stal ambasadorem značky Montblanc a také tváří rodiny vůní Montblanc Legend. Montblanc představuje Zinédina Zidana, jednoho z největších fotbalistů historie a uznávaného kouče, jako svého nového ambasadora.

ariana grande R.E.M. banner 1920x600.jpg

Legenda mezi vůněmi

Zinédine Zidane bude se značkou spolupracovat na nadcházejících kampaních pro Montblanc psací potřeby a kožené doplňky, objeví se však také v nové kampani ikonické linie parfémů Montblanc Legend. Tato francouzská ikona ztělesňuje klíčovou hodnotu značky Montblanc, víru v to, že každý může zanechat ve světě svou stopu, pokud žije s vášní a zná svůj životní cíl, pokud dělá to, co jej doopravdy naplňuje. “Zinédine Zidane je živoucím ztělesněním hodnot značky Montblanc, muž který otiskl svou stopu nejen do světa sportu, ale má také neuvěřitelný vliv na společnost v globálním měřítku. Jeho život je důkazem toho, že pokud si zvolíte správné životní hodnoty, dovedou Vás k úspěchu a naplnění." říká Nicolas Baretzki, Montblanc CEO.

Složení vůně

Rudá záplava začíná šťavnatou svěžestí červeného pomeranče a řízného grapefruitu spojených do pikantního kontrastu s kardamomem. Kombinace šalvěje, cedrového dřeva a jalovcových bobulí odívá citrusovou svěžest do interesantního aromatického hávu, podtrženého magnetickou přitažlivostí mahagonu, cedru z Atlasu a doteku fazolí Tonka, které dodávají vůni Legend Red krémovou smyslnost. Máme tu charismatický dřevitý parfém, svěží a zároveň intenzivní, troufalý a zároveň citlivý, zbrusu nový olfaktivní zážitek navozující vzrušení z rychlosti, díky němuž začne rychleji tlouct i Vaše srdce.

HLAVA: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.
SRDCE: Nullam dapibus fermentum ipsum. In sem justo, commodo ut, suscipit at, pharetra vitae, orci. Integer lacinia.
ZÁKLAD: Maecenas ipsum velit, consectetuer eu lobortis ut, dictum at dui. Nunc dapibu
EdP 30 ml, EdP 50 ml, EdP 100 ml

Ikonický flakon

S puncem charakteristických znaků značky Montblanc, původní design flakonu se stal stejně legendární jako sám parfém. Svým zaobleným, čistým tvarem a smyslnou jemností odkazuje k původnímu zážitku psaní ikonickým perem Montblanc Meisterstück, včetně nezaměnitelného lakovaného povrchu. Nepostradatelný úlovek v každé poličce s pánskými vůněmi, uzávěr flakonu je ozdoben logem Montblanc vyvedeným v černé barvě, zrcadlícím bílé logo na krabičce. Uzávěr odkazuje na rámování pera Meisterstück 149, slavnou limitovanou edici.


Kampaň napříč médii

V nadcházející tiskové, TV a digitální kampani pro parfémy Montblanc Legend značka Montblanc vzdává poctu legendární laskavosti a celému životu Zinédina Zidana. Skromný a tvrdě pracující, stal se sportovní ikonou často označovanou za „legendu“; ne proto, že by si tuto cestu sám vybral, ale proto, že jej k tomu dovedly jeho vášeň, schopnosti a cílevědomost.


Duo zkušených parfumérů

Rudá je symbolem tolika různých emocí a vlastností. Její nejednoznačnost je tak fascinující a přitažlivá, takže byla předurčena stát se inspirací pro parfém stvořený duem mistrů Anne Flippo a Nicolasem Baulieu, jimž se podařilo zachytit její komplexnost a mužnou intenzitu. 


Udržitelnost a regionální hospodářství

Cedrové dřevo, šalvěj a Tonka boby používané při výrobě dodává společnost LMR, která spolupracuje s místními farmáři na celém světě a získává od nich čisté, přírodní a obnovitelné ingredience se striktním důrazem na komplexní transparentnost a podporu enviromentálního přístupu, udržitelného rozvoje a lokálních komunit. Vůně navíc neobsahuje žádné složky živočišného původu a při její výrobě je používán přirozeně derivovaný alkohol.

Mapa