0 Kč

Titulek aktuality

SOPHIE’S GARDEN otevírá bránu do nové dimenze péče o pleť – klíčem je globální exkluzivní propojení aktivních látek – Cell Conductor Complex®. Luxusní značka pleťové péče kombinuje tradiční hodnoty s nejnovějšími vědeckými poznatky a se švýcarskými biotechnologiemi, díky nimž vznikl Funarine. Jsou dermatologicky testované, vyrobené přímo ve Švýcarsku a v neposlední řadě zaručují nejvyšší stupeň kvality i výsledného působení na pokožku. Milník ve světě kosmetiky – luxusní péče pro zpevnění, zjemnění, novou energii a svěže mladistvý vzhled spojený se skvělým pocitem z vlastního vzhledu.

ariana grande R.E.M. banner 1920x600.jpg

Úvod

Mimořádně účinná péče, která je dermatologicky testovaná v nezávislých laboratořích, má trvalý efekt.  Během laboratorně potvrzeného výsledku Funarine dokáže zvrátit proces stárnutí v jádru kožních buněk a navrátit jí mladistvý vzhled a to nejen na pár chvil, ale dlouhodobě. Přípravky navíc působí během aplikace i na další smysly – včetně příjemně ženské květinové vůně. Unikátní komplex aktivních ingrediencí Cell Conductor Complex® je ideální pro všechny typy pleti a zaručuje mimořádné dlouhodobé výsledky.

    • Redukuje procesy stárnutí
    • Zpomaluje stárnutí pleti v důsledku věku
    • Zlepšuje elasticitu pokožky
    • Regeneruje pleť
    • Zlepšuje odolnost kožních buněk

Účinné ingredience

Nejinovativnější aktivní ingredience proti stárnutí má stejnou roli jako špičkový horský vůdce nebo dirigent – získává se pomocí biotechnologických postupů ze švýcarského vysokohorského mechu z rodu funaria muhlenbergii (zkrutek muhlenbergův). Cell Conductor Complex® je novou kapitolou v péči proti stárnutí. Její podstatou je nenechat kožní buňky zestárnout a zachovat jejich plnou funkčnost - pro svěží pleť bez vrásek a stop stárnutí, takovou, abyste se při pohledu do zrcadla cítila krásná a dokonalá. 

Mech zkrutek muhlenbergův je opravdovým mistrem v přežití v nehostinné přírodě na nejvyšších vrcholcích švýcarských Alp. Proto se výtažek z něj stal „dirigentem“ unikátního konceptu aktivních látek „orchestru“ Cell Conductor Complex®
Pomocí nejmodernějších a k přírodě šetrných biotechnologických postupů se SOPHIES’S GARDEN může pochlubit vývojem celosvětově unikátní ingredience proti stárnutí nepostrádající všechny přednosti původní rostliny, kterou pojmenovala Funarine.

Funarine pomáhá při potlačení stárnutí a spolu s mořským polysacharidem získaným z hnědých mořských řas (silným antioxidantem), zapouzdřenou švýcarskou vodou z ledovců, organickým levandulovým koncentrátem a výtažkem z růže tvoří unikátní, mimořádně účinný Cell Conductor Complex® – novou kapitolu v péči proti stárnutí. 

 

Sortiment

Phyto Cellular Cleansing Oil

Šetrně odličující a čistící olej na obličej včetně citlivého očního okolí nejen odstraňuje veškerou nečistotu, ale zároveň pokožku i intenzivně hydratuje, zklidňuje, chrání a rozjasňuje. Pro důkladné hloubkové čištění pokračujte s Phyto Cellular Cleansing Foam.

30 ml

Phyto Cellular Cleansing Foam

Lehce pěnící a osvěžující přípravek s hydratačním efektem čistí pleť do hloubky a zanechává ji svěží, zbavenou známek stresu, zklidněnou a připravenou na další péči. Před aplikací očistěte pleť pomocí Phyto Cellular Cleansing Oil.

50 ml

Phyto Cellular Lotion

Fantastická esence s hydratačním účinkem viditelně pokožku vyhlazuje a dokonale ji připravuje na navazující pleťovou péči. Pro krásnou, zářivou a mladistvě zdravou pleť.
50 ml


"Vynálezce"

S Funarine jsme o krok blíž tomu, jak se vydat proti proudu času pokud jde o stárnutí pokožky. S ním se nám daří aktivovat procesy zastavující kalcifikaci, v jejímž důsledku dochází ke zpomalení výměny informací mezi buněčným jádrem, buňkou a jejím okolím. Díky Funarine dochází k optimalizaci všech procesů mezi „srdcem“ buňky a ostatních částí, které se zpomalují v důsledků stárnutí.  Jde o úspěšné završení pětiletého úsilí a vývoje, který byl korunován vybudováním unikátního Cell Conductor Complex®, jehož klíčovým prvkem je právě Funarine.

Prof. Dr. Sven Gohla, farmakolog, imunolog a specialista na farmakologické technologie


Udržitelnost a ekologie

SOPHIE’S GARDEN se nezaměřuje výhradně na luxus a účinek, ale respektuje i naši planetu a dělá vše pro to, abychom ji ochránili i pro budoucí generace.    Všechny ingredience jsou vybírané podle nejpřísnějších kritérií zohledňujících nejen jejich kvalitu, ale i způsob získání šetrný k přírodě. Přípravky SOPHIE’S GARDEN nejsou samozřejmě testovány na zvířatech a neobsahují žádné škodlivé složky (jako např. ftaláty, minerální oleje či parabeny).

Mapa